...

 

Mature Polska s.c. ma bardzo bogaty, dostosowany do  aktualnych potrzeb rynku, asortyment. Oprócz wkładów  filtracyjnych wykonanych z celulozy i  poliestru, posiada  w ofercie szeroką gamę specjalistycznych mediów  filtracyjnych przeznaczonych do oczyszczania powietrza,  jak np. poliestry z powłokami wodo i olejo odpornymi,  poliestry antyelektrostatyczne, poliestry z membraną  teflonową, poliestry z nanowłóknami i wiele innych, które  gwarantują dobór odpowiednich rozwiązań, w zależności  od rodzaju pyłu, jaki będzie separowany oraz parametrów  oczyszczania powietrza.

Od początku działalności Mature Polska s.c. dba  o jakość wytwarzanych wyrobów. Wszystkie wkłady filtracyjne Spółki produkowane są według starannie  opracowanych procedur i procesów technologicznych. Spełniają wysokie standardy, dyktowane stosownymi normami.

Aby sprostać innowacyjnym potrzebom rynku, Mature  Polska s.c. nieprzerwanie się rozwija. Udoskonalane są wyroby już produkowane, jak również systematycznie  projektowane i wprowadzane do oferty nowe produkty, w których duży nacisk kładzie się na polepszenie parametrów technicznych, jakościowych, a także walorów użytkowych naszych wkładów filtracyjnych

 
   
 
..Mature Polska S.C. 2011 - wszelkie prawa zastrzeżone